Ugrás a tartalomra

Karrier

Karrier

Az Alkaloida Vegyészeti Gyár Zrt., a SUN PHARMA csoport tagja munkatársat keres az alábbi munkakörbe

KONTROLLER

Feladatok:

• Biztosítja a havi zárás során felmerülő információs igényeket a könyvelés, a termelés és a logisztika felé

• Végzi az előkalkulációs és gazdasági számításokat a gazdasági vezetés döntéseihez

• Elkészíti a különböző önköltség kalkulációkat a belföldi és export értékesítéshez

• Költség-elemzéseket készít

• Gazdaságossági számításokat végez, alternatív termelési programokat hasonlít össze

• Részt vesz a havi és éves zárási feladatok elvégzésében

Elvárások:

• Felsőfokú szakirányú végzettség

• 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat

• MS Office alkalmazások ismerete

• Precíz, pontos, önálló munkavégzés

• Kiváló elemző készség

• Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

• Mérlegképes könyvelői képesítés

• Termelőcégnél, vegyipari vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Multinacionális környezet

• Fejlődési, előrelépési lehetőség

• Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Tiszavasvári

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el nekünk a szakmai önéletrajzát a zsuzsa.toth@sunpharma.com e-mail címre.

VEGYIPARI TECHNIKUSOK, VEGYIPARI SZAKMUNKÁSOK

jelentkezését várjuk

laboráns, mikrobiológiai laboráns, gyógyszergyártó-kiszerelő, gyógyszeralapanyag-gyártó és laboráns

munkakörökbe!

zsuzsa.toth@sunpharma.com

Önéletrajz feltöltése